Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman} torrent - CO LAB Magazine

Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman} torrent

Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman}

Torrent Health

TORRENTI indir

Ekran görüntüleri: –

Detaylar: –

Win10actPlus Windows 10’u tam olarak etkinleştirmek için en iyi yazılımdır. Ayrıca, uygulamayı etkinleştirmeye çalışırken kullanmanıza izin veren bir anahtarı taşımak için kullanımı kolaydır ve deneyim gerektirmez. Win10actPlus, Windows 10’u dijital bir lisansla etkinleştirebilir.

Özellikler: –

1- Windows 10’un tüm sürümleri ve VL sürümleri (1507 hariç) için dijital lisans alabilirsiniz.

Halihazırda mevcutsa, herhangi bir km lisansını geçersiz kılar.

2- Sisteminize herhangi bir yedekleme dosyası yüklemeyin veya kaydetmeyin. bu yüzden hiçbir şey için av’ınıza izolasyon koymanıza gerek yok.

3- Bu aracı hemen açmak için kullanırken internete bağlanmanız gerekiyor fakat offline da çalışıyor fakat sonunda dönüş noktasında hata alıyorsunuz. Bir sonraki çevrimiçi iletişim sistemi etkinleştirilecektir.

Support Our Partners
Citizen Roots Press

4- Aynı donanım üzerinde Windows 10’u yeniden kurduktan sonra bu aracı yeniden başlatmanız gerekiyor ve ilk çevrim içi iletişimde MS Server HWID’yi algılayacak ve otomatik etkinleştirmeyi sağlayacaktır.

ancak Windows 10 VL sürümü kuruluysa, bu durumda aktivasyonu geri yüklemek için aynı genel sürüm sürümünü ayarlamanız gerekir. veya bu araçtaki düğmeyi yüklemek için düğmeyi kullanabilirsiniz.

Have an opinion? Give your critique: